Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Співвласники багатоквартирних будинків у Сумах отримають компенсацію від влади

1,007

У Сумах відбулося друге пленарне засідання XXIX сесії Сумської міської ради. Міські обранці розглядали декілька важливих питань, головними серед яких є ухвалення програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для багатоповерхівок, і прийняття рішення про виділення коштів на придбання дизельних генераторів для пунктів обігріву на суму 15 млн грн. Отже, про генератори.

За “Програмою часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Сумської міської територіальної громади під час підготовки об’єктів до опалювального сезону 2022–2023 рр.” співвласники сумських багатоповерхівок можуть придбати генератор у загальне користування за умови його мінімальної потужності від 3 кВт включно, а міський бюджет компенсує будинку витрати у розмірі не більше 50% вартості приладу, але не більше 50 тис. грн на будинок.

Аби встановити такий пристрій у себе у будинку, представники мають звернутися до Департаменту інфраструктури міста, який визначений відповідальним за цю програму, за адресою вул. Горького, 21, ІІІ поверх, попередньо зателефонувавши за номером 70-05-90.