Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Спасибо жителям Сумщины!: «благодарочка» от Чмыря

3,297

Ныне уже экс-губернатор Сумщины Юрий ЧМЫРЬ обратился к жителям области и поблагодарил их за понимание и поддержку.
«Дорогі мої жителі Сумщини! Сьогодні я звертаюся до Вас з особливо теплими словами… Більш ніж за 3 роки Ви стали для мене рідними – частиною моєї душі. Разом, в єдиній команді, ми робили все, щоб Сумщина стала Новою і кращою.
Ми перезавантажили аграрний комплекс, залучити мільйонні інвестиції на підприємства, збудували діагностичні центри й дитячий футбольний центр «Барса», відродили Кадетський корпус, оновили театри, храми…
Переконаний: нам багато чого вдалося реалізувати, і сьогодні я дякую кожному жителю регіону за розуміння і підтримку. Я пишаюся нашою Сумщиною! Обіцяю захищати інтереси наших жителів. Кожен розпочатий мною проект для людей буде реалізований до кінця.
Вдячний долі, Президенту України Віктору Януковичу, що зараз маю честь служити всій Україні! Дії влади мають бути зрозумілими для простих громадян. І я буду намагатися донести до кожного жителя країни, що влада робить, навіщо і чого нам чекати у майбутньому. Президент України ставить перед нами завдання бути відкритими для людей. І я готовий до відвертого діалогу», – написал он на своей странице в фейсбуке.
Напомним, 16 декабря Указом Президента Юрий ЧМЫРЬ назначен заместителем Главы Администрации Президента Украины.
P.s. Подарком сумчанам останется песня, которую спел губернатор на День города