Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сила дипломатии: вход в облсовет и мэрию Сум открыли

472

Свершилось. После обеда 14 февраля открыли вход в облсовет и мэрию (иными словами, в сумском «пентагоне» нынче открыты все входы с пл. Независимости). Как оказалось, это событие связано с договоренностью нардепа от Сум Олега МЕДУНИЦЫ и председателя Сумского облсовета Геннадия МИХАЙЛЕНКО.
«Вчора по прибуттю у рідний сіті відвідав адмінбудівлю ОДА, облради, мерії. Станом на 8 годину 15 хвилин -голова ОДА у відрядженні, ради у відрядженні, на лікарняному. Зами мера були “застукані” за нарадою. Замуровані виявилися лише двері облради, які урочисто пообіцяли відкрити сьогодні. О 8.20 подзвонив керівник ДСО області. Поцікаввся чи є у мене претензії до співробітників ДСО, що здійснюють охорону адмінбудівлі. Я трохи “залип” від питання.)
Сьогодні вже всі на роботі, окрім мера. Вхід в облраду буде відкритий за півгодини. Принаймні про це нам з Микола Клочко пообіцяв голова облради. Думаю обіцянок буде дотримано. Інколи дипломатію слід застосовувати))», – написал на своей странице в фейсбуке Олег Медуница.