Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Шульга попросил прекратить «самодурство на місцях»

383

На сессии Сумского областного совета депутат Владимир ШУЛЬГА обратился к председателю Сумского областного совета Геннадию МИХАЙЛЕНКО и губернатору Юрю ЧМЫРЮ. Он попросил их обеспечить честный избирательный процесс на Сумщине.
«Президент Віктор Янукович, політичну силу і волю якого ви представляєте, оголосив про забезпечення владою чесного виборчого процесу. Зверніть увагу на волю президента і на дії своїх підлеглих, які порушують закон та задекларовані вами тези про міцну владну вертикаль. Якщо застосування головами районних державних адміністрацій адмінресурсу є вашою вказівкою, то я вважаю, вам слід заявити про це публічно і визнати нездатність вами виконати вказівку президента, а також нездатність вашими підлеглими провести чесну кампанію в області.
Якщо це самодурство на місцях, то ми вимагаємо вжити негайних заходів, у законний спосіб відреагувати на дії чи бездіяльність районних керівників», – сказано в обращении депутата.
В ответ председатель Сумского областного совета Геннадий Михайленко заявил, что он и губернатор встречались с силовиками и «озвучили мысль», что выборы должны пройти честно..