Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Школярка з Нижньої Сироватки стала переможницею обласного конкурсу

269

Підбито підсумки ІІ (заключного) етапу обласного фестивалю – конкурсу родинних гербів “Я. Родина. Україна”. На фестиваль – конкурс було представлено 45 робіт, авторами яких є учні, вихованці 33 закладів загальної середньої, позашкільної освіти області.

Учасники конкурсу здійснили значну пошуково-дослідницьку роботу щодо вивчення історії свого роду в загальній історії України. Вони створили герби своїх родин, описали їх, знайшли цікаву інформацію про походження прізвищ родин, роль сімей у різних історичних періодах.

У багатьох дослідженнях зосереджено акцент не лише на героїчних особистостях, історіях, легендах і традиціях роду, що передаються з покоління в покоління, оберегах, родинних ремеслах, а й на майбутньому родини, усвідомленому сприйнятті себе як творців нових сторінок історії незалежної України.

На особливу увагу заслуговують роботи, у яких автори креативно підійшли до створення гербів своїх родин з дотриманням геральдичних вимог, створивши власну символічну систему та її трактування.

Вітаємо ученицю 9 класу Нижньосироватської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Бориса Грінченка Косенко Анну з перемогою у цьому престижному фестивалі – конкурсі (керівник – Косенко С.Г.)

Анна провела пошуково-дослідницьку роботу щодо вивчення історії свого роду. Вона створила герб своєї родини, описала його, знайшла цікаву інформацію про походження прізвищ родини, роль родини у різних історичних періодах.