Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Школи Сумщини отримали нові автобуси (Фото)

191
До області надійшло 14 нових шкільних автобусів. Придбані вони спільними зусиллями держави та громад: 11 автобусів закуплені за кошти державної субвенції на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. Ще 3 автобуси придбані за рахунок залишків коштів освітньої субвенції.

Нагадаємо, у Сумській області до місця навчання та у зворотному напрямку шкільними автобусами підвозяться 8 887 учнів, що становить 81%. У підвезенні задіяно 271 шкільний автобус.

Станом на 1 листопада на умовах співфінансування за кошти освітньої субвенції та місцевих бюджетів придбано 11 автобусів. Використано кошти державної субвенції в сумі 12 228,2 тис. гривень, місцевих бюджетів – 8 627,8 тис. гривень. Автобуси придбано для Дубов’язівської, Путивльської, Верхньосироватської, Ворожбянської, Краснопільської, Миколаївської селищної, Глухівської, Есманьської, Зноб-Новгородської, Свеської та Ямпільської громад.

Також придбано 3 шкільні автобуси за кошти залишку освітньої субвенції на суму 6 398,24 тис. гривень. Транспорт отримали Буринська, Великописарівська громади та Комунальний заклад Сумської обласної ради «Шосткинський ліцей-інтернат спортивного профілю»)