Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

СХІД-РОК 2019: не пропусти музыкальный фестиваль

363

Ежегодный фестиваль СХІД-РОК 2019 пройдет 10-11 августа в городе Тростянце Сумской области.
Протягом трьох днів – з 9 по 11 серпня на «малій» сцені в дендропарку Нескучне виступи українських рок-гуртів можна буде переглянути безкоштовно, початок концертів кожного дня з 12-00!
На засіданні виконавчого комітету, 26 липня, був затверджений перелік осіб, які мають право безкоштовного відвідування фестивалю. Це діти віком до 14 років у супроводі батьків, учасники АТО, діти учасників АТО, діти з інвалідністю та з багатодітних родин.
Право придбати квиток на фестиваль з 50% знижкою мають всі жителі громади, які отримали Картку мешканця Тростянецької ОТГ та пільгову картку мешканця Тростянецької ОТГ! Повна вартість дводенного квитка на фестиваль – 700 грн., одноденного – 400 грн.
Початок фестивалю на сцені Круглого двору – о 17-00 (10-11 серпня)! Цьогоріч на головній фестивальній сцені в Круглому дворі запалюватимуть гурти: “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”, “ТАРТАК”, “FliT” (США/Україна), “5`NIZZA”, “LOUNA”, “Bad Pit”, “Heartprints”, “ТАРАКАНЫ!”, “The Headlines” (Швеція), “F.Way” (Швейцарія)! Запрошуємо на фестиваль!, – повідомляє Тростянецька Міська Рада