Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Що спільного між Карлсоном і “владикою” Євлогієм?

77
Отже Такер Свонсон Макнір Карлсон — американський пропагандист «Російського світу» та просувач різноманітних теорій змов, відомий перш за все як ведучий власного вечірнього політичного ток-шоу «Tucker Carlson Tonight» на Fox News.
Євлогія рекламувати не буду. Це один з єпископів “церкви” УПЦ.
З недавнього часу Карлсон і Євлогій заговорили у своїх “проповідях” однаковими месіджами.
Перший на свою авторську програми притягнув Боба Амстердама відомого американського адвоката, який зараз працює на ….. барабанний дріб …. УПЦ!!! Фактично на московський партірахат в Україні. І не безоплатно звичайно. Як свідчать дані з відкритих джерел, а лоббісти в Америці зобов’язані про це звітувати, заробітна плата Амстердама 1400 американських доларів на годину ( ось куди йдуть пожертви, які з українців збирають у московських церквах).
Карлсон розпитував перед багатомільйонною американської аудиторією, найнятого фактично москвою Амстердама, про переслідування християн в Україні. Вони цілком серйозно пропагували цвілий московський пропагандистський штамп про боротьбу з православними.
Тепер про Євлогія. Він в Україні, з амвону Спасо-Троїцького собору в Сумах, який належить обласній раді, яку контролює партія “Слуга Народу”, розказував таку саму історію про переслідування християн. Порівнював українську владу з більшовиками у періоди політичних репресій і гонінь на церкву.
Там же серед прихожан, переважно сумських бабусь пенсіонерок, збиралися також пожертви, з яких потім платилися винагорода респектабельному нью-йоркському адвокату Амстердаму, який за всього 1400 доларів на годину поливав брудом Україну на американській, переважно республіканській, публіці.
Тут до Боба Амстердама мало питань. Він єврей, адвокат – говорить про що заплатять.
Умисел організаторів ясний як божий день – підірвати американську допомогу Україні від якої зараз критично залежить наша можливість стримувати військо агресора. Тобто і Карлсон і Євлогій учасники ворожої спецоперації спрямованої проти України.
Тут питання до нашої влади. Скільки це можна терпіти? Чому досі російські спецоперації оплачуються грошима українців? Чому їх учасники не затримані? Чому досі влада не забере у них культові споруди, які належать народу України?
Просто нагадаю. На останній сесії Сумської обласної ради за рішення про повернення Спасо-Троїцького собору місцеві “Слуги Народу”, у присутності депутатів Верховної Ради, дали нуль голосів. Між іншим, разом з депутатами від ОПЗЖ.