Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Що далі?

289

Сьогодні Верховна Рада відмовилась проголосувати за відставку уряду Азарова. Ми мали надію, що більшість, проти якої фактично вийшов на вулицю весь український народ, дослухається до аргументів опозиційних сил і спільно з нами відставить уряд Миколи Азарова.

На жаль, «яструби» Партії регіонів перемогли. Лише депутати фракції Партії регіонів не проголосували за відставку уряду.

Традиційно не проголосували і їх вірні союзники комуністи, які запропонували спочатку проголосувати за свій варіант відставки уряду, але як виявилось вони навіть не зареєстрували цей варіант у ВР.

Що робити далі? Ще вчора я «пророкував», що голосів за відставку уряду Азарова не вистачить. Це значить, що ми маємо готуватися до затяжної боротьби. Янукович з Азаровим хочуть взяти нас змором. Вони сподіваються, що мітингувальники і протестувальники втомляться.

Тому перше наше завдання – внутрішньо організуватися, налагодити планову зміну мітингувальників у Києві. Кияни готові нас підтримувати: надавати житло, їжу. У центрі Києва також є приміщення, де можна в теплі переночувати.

Тому ми далі продовжуємо боротьбу! Руки не опустимо і не пробачимо Януковичу й Азарову їх злодіяння. Усіх закликаю спокійно звертатися до представників опозиційних політичних сил, вписуватися в групи для зміни людей, які будуть протестувати у Києві. І далі продовжувати нашу боротьбу до переможного кінця.

Слава Україні! Героям слава!