Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

В Севастополе российские вояки взяли под контроль банковский институт (фото)

1,003

15 мая в Севастополе в университет СИБД (Банковская академия) вошли люди в форме ОМОНа, оцепили здание и вывели студентов на улицу, сорвав занятия.
«Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ) висловлює занепокоєння щодо надзвичайних подій, які відбулися 15 травня 2014 року в м. Севастополі на території його структурного підрозділу – Севастопольського інституту банківської справи УБС НБУ.
У супроводі 30 озброєних військових приміщення інституту було заблоковано, а студенти та науково-педагогічні працівники виведені з навчального корпусу з вимогами негайного визнання новопризначеного директора Інституту О.О. Грищенко.
Наголошуємо, що процедура призначення та звільнення першого керівника закладу регламентується чинним законодавством.
Даний прецедент унеможливлює подальше функціонування навчального закладу, призводить до зриву навчального року та отримання дипломів випускниками інституту.
Ректорат Університету наполягає на негайному врегулюванні даного конфлікту в межах правового поля та позитивного вирішення вищезазначених питань», – говорится в официальном сообщении ректората вуза.