Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині завершилась акція «Серце до серця»

263

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» проходить на Сумщині у 13 раз

Цьогоріч акція «Серце до серця» почалася 1квітня під гаслом «Дитяче серце живи». Цього року волонтери «Серце до серця» проводять збір коштів для забезпечення якісним медичним обладнанням кардіологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

За словами обласного дитячого кардіоревматолога Алли ЖУРАВЕЛЬ, кардіологічне відділення обласної дитячої лікарні є основним центром з діагностики та лікування маленьких. Для більш якісного лікування дітей області, кардіологічному відділенню не вистачає, зокрема монітора артеріального тиску «АВРМ-05» (комплект), монітора пацієнта. Саме на це обладнання і збирали гроші волонтери «Серце до серця».

У рамках акції в Сумах відбулися чемпіонат по Бейблейд, велоквест, тематичні майстер-класи, краєзнавчий квест центром міста.

«Фінальний концерт акції пройшов на Сумщині 21 квітня. Але акція тривала аж до 30 квітня. Зараз ми збираємо усю інформацію по області і всередені травня відзвітуємо, скільки кошті зібрали», – повідомила керівник Сумського обласного відділення ВБФ «Серце до серця» Крістіна САХНО.

У Сумах фінальний концерт пройшов у ТЦ “Мануфактура” і об’єднав навколо доброї справи і великої танцювальної та співочої програми небайдужих сумчан.