Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Розв’язки на в’їздах у м. Суми планують облаштувати

237

За словами голови Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, даним питанням будуть опікаватися спеціалісти з ландшафтного дизайну Сумського національного аграрного університету

«У Сумському національному аграрному університеті є спеціалісти з ландшафтного дизайну. І за моєї ініціативи керівництво Служби автомобільних доріг у Сумській області та СНАУ домовились про те, що фахівці університету облаштовуватимуть два в’їзди в місто Суми – один з аеропорту, а інший – з Києва (по вулиці Роменській). Щоб люди, які в’їжджають в Суми, бачили красу нашого міста, – розповів Дмитро Живицький. – Служба автомобільних доріг у Сумській області профінансує ці роботи. Я думаю, що і міська влада має десь долучитися, бо це в’їзди в Суми».

За словами голови облдержадміністрації, також, згідно з домовленостями, Служба автомобільних доріг у Сумській області спільно з органами місцевого самоврядування має облаштувати узбіччя доріг.

«Квітники замість неохайних кущів та бур’янів – це не великі гроші, але враження людей від області змінюватиметься в позитивний бік», – наголосив Дмитро Живицький.