Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Роботодавці Сумщини отримали більше 1 млн грн компенсації зарплати ВПО

156

До центрів зайнятості роботодавці Сумщини подали 70 заяв про компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, з них 59 – через Портал Дія. Рішення про надання компенсації витрат на оплату праці прийнято щодо 57 роботодавців за працевлаштування 95 осіб. Найбільше з них переміщені з Донецької області 25 осіб, з м. Харків та Харківської області – 24, з Луганської – 8.

Внутрішньо переміщені особи працевлаштовані на посади бухгалтерів, водіїв, електрогазозварників, кухарів, лікарів, менеджерів, підсобних робітників, продавців, складальників верху взуття, слюсарів тощо.

Серед роботодавців, які отримали таку компенсацію, переважно фізичні особи-підприємці – 24, товариства з обмеженою відповідальністю – 18, приватні підприємства – 7, комунальні – 5, фермерські господарства – 3.

На Сумщині найбільше працевлаштували внутрішньо переміщених осіб: підприємство, яке працює у сфері виробництва взуття (Роменський район) надало роботу 15 ВПО (складальники та формувальники верху взуття, деталей та виробів, розкрійник матеріалів, обробник виробів); підприємство з виробництва транспортних засобів і обладнання (Липоводолинський район) знайшло роботу 11 ВПО (електрик дільниці, інженер-технолог, слюсарі, електрогазозварник); підприємство з виробництва фармацевтичних препаратів (м. Суми) працевлаштувало 3 ВПО (фасувальник медичних виробів, черговий); будівельно-монтажне управління (Охтирський район) працевлаштувало 3 ВПО (бухгалтер, менеджер зі збуту, монтажник систем кондиціювання повітря).

На сьогодні виплачено більше 1 мільйона гривень роботодавцям Сумщини на компенсацію заробітної плати внутрішньо переміщеним особам.

Нагадаємо, з квітня цього року працює урядова програма компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, яка передбачає надання підприємцям виплат упродовж двох місяців у розмірі 6500 грн за кожного переселенця.