Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Против сепаратизма и федерастов: в Сумах проведут автопробег

1,786

В воскресенье 13 апреля в Сумах проведут автопробег. В 10:00 его участники соберутся на ул. 20- летия Победы (спуск с ул. Кирова на ул. Прокофьева, возле автосалона «Форд»). Конечная точка автопробега – Майдан Независимости.
Участники мероприятия намерены распространять на Майдане и через участников автопробега открытки с телефонами горячих линий СБУ и МВД.
«На сході України озброєні терористи-федерасти захоплюють адміністративні будівлі з метою розв’язати криваву війну та наполегливо «запрошують» війська сусідньої країни до продовження агресії на території нашої країни.
У Сумах раз по раз з’являються чутки щодо активізації сепаратистів-федерастів у місті і регіоні та можливості проведення ними злочинних дій.
Разом з тим, багато хто з жителів міста не має необхідної інформації куди і до кого звернутись в разі виявлення фактів злочинної діяльності сепаратистів на Сумщині.
Саме тому, ми маємо зібратися і показати, що у Сумах немає місця сепаратизму і федерастам та донести жителям Сум необхідну інформацію щодо необхідних дій в разі виявлення фактів, або виникнення підозр щодо можливих провокацій, або злочинних дій в Сумах!», – сказано в сообщении организаторов акции.