Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Продуктові набори від держави отримають ще понад 3 тисячі мешканців Сумської МТГ

622

Заступник міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ повідомив, що у м. Суми відновлюється видача продуктових наборів від держави, яка передбачена постановою кабінету міністрів. У даний етап видачі потраплять мешканці Сумської територіальної громади, які виховують дітей до 3 років.

Робочою групою СМР спільно з Департаментом соцзахисту СМР було опрацьоване питання стосовно групи людей, яким будуть видавати набори. З огляду на кількість наборів, які на даний час сформовано, а це 3200 продуктових “кошиків”, а також на те, що сім’ям з дітьми до 3 років ще не надавалася допомога у вигляді харчових продуктів (памперси та дитяче харчування не бралися у розрахунок), було прийняте рішення, видавати державну продуктову допомогу саме домогосподарствам, де є діти до 3 років.

Отже, з понеділка 19 вересня по п’ятницю 23 вересня у м. Суми на базі трьох сумських шкіл продуктову допомогу від держави зможуть отримати
– родини, які виховують дитину до 3 років, якій на момент видачі НЕ виповнилося 3 роки і які ще не отримували даний вид допомоги у попередні видачі.

Видача наборів буде відбуватися у
– школі №7 (вул. Л.Українки, 23)
– школі №10 (вул. Новомістенська,30)
– школі №23 (пр-т. М. Лушпи, 36).

Обов’язково при собі мати документи
– оригінал паспорта та ідентифікаційного коду
– оригінал свідоцтва про народження дитини
– довідки про реєстрацію місця проживання (додаток 13 до ID-картки).

Станіслав Поляков також наголосив, що у місті погіршується ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію, тому отримувачам допомоги рекомендовано зберігати соціальну дистанцію і ВДЯГНУТИ МАСКИ.

Також заступник міського голови повідомив, що сформувати набори вдалося завдяки спільній співпраці з Головним гуманітарним штабом та Департаментом агропромислового розвитку СОДА отримано 7 тонн м’ясних консервів, а 30 тонн продовольчих товарів, які були передані до пунктів видачі, були зафасовані працівниками закладів освіти.

Видача наборів буде відбуватися у порядку живої черги.