Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Приватну котельню влада Сум хоче придбати у комунальну власність

5,464

Сумська міська влада не відмовляється від планів прийняття Котельної північного промвузла у власність громади, аби надалі уникнути проблем з проходженням опалювального сезону. Документацію для її відновлення замовить обласне управління ЖКГ

За словами місцевих посадовців, до кінця місяця керівництво заводу має розробити рішення щодо передачі котельної. Втім, як зазначив директор департаменту інфраструктури Олександр ЖУРБА, «вони чекають інформацію з банку для погодження та обіцяють надати рішення щодо передачі у власність самої Котельної, але це вже другий місяць».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО запропонував підлеглим провести зустріч з керівництвом СНВО безпосередньо на заводі, щоби довести позицію місцевої влади та узгодити наступні кроки.

«Думаю, що треба і депутатському корпусу повідомляти про дану ситуацію. Адже зараз виникає багато питань і нам не можна гаяти час, тому що там треба також відповідне відновлення після тих пошкоджень, які були здійснені там. Вони ще досі не всі відремонтовані, треба про це думати. Кошти там не такі, як ми з вами думали, а в 5 разів більше. Після обстеження виявилося», – зазначив він.

Олександр Журба додав, що акт обстеження готовий, його передадуть до обласного управління ЖКГ, яке буде замовляти проєктно-кошторисну документацію для відновлення КППВ.

Від ворожих обстрілів у Сумах майновий комплекс ТОВ «Котельня Північного Промвузла», за інформацією підприємства, отримав орієнтовні збитки у 17 млн грн.

Саша Біла
Панорама №14-2022