Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Прикордонники прокоментували можливий наступ ворога на Сумщину

177

“Ніколи не можна виключати, і я це зазначав і раніше, що в тому числі і по Сумському напрямку. Ворог може в будь-який момент, навіть попри те, що він не має достатніх сил, спробувати зробити щось подібне, як це зараз відбувається по Харківському напрямку. Саме для того, щоб розтягнути лінію фронту, лінію активних бойових дій і власне розтягнути сили оборони нашої країни. Якщо говорити про Сумський напрямок, якщо такі дії ворог вчинить, щоб ми посилювали і цей напрямок й застосовували туди свої резерви”, – пояснив Андрій Демченко.

За словами Демченка, треба бути готовими до розвитку будь-яких ситуацій.

“І власне ми маємо продовжувати нарощувати наші оборонні можливості. І кожна складова Сил оборони України, в тому числі, на Сумському напрямку має свою смугу оборони — це підрозділи Державної прикордонної служби, Збройних Сил України, Національної гвардії. Діють злагоджено, спільно. Навіть залучаючи ті сили, які ми маємо та можемо туди залучити, ми маємо тримати нашу оборону потужно, бо ворог переважає і по техніці, і по засобах ураження та особовому складу”, — додав речник ДПСУ.

Як і раніше, Росія тримає свої підрозділи на Сумському та Чернігівському напрямках.

“Ми бачимо те, що зараз відбувається по Харківському напрямку. Ворог навіть попри перевагу не може досягти своєї стратегічної цілі, але їхня основна задача — зробити якісь тактичні дії для того, що відтягнути сили України на цей напрямок”, — зазначив речник ДПСУ.