Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Приближаючи ПЕРЕМОГУ

103

Для побудови світлого майбутнього та приближення перемоги на сході країни необхідно діяти, вирішувати проблеми, а не лишатися осторонь звичайними спостерігачами.

Зараз, на сході країни проходять жорстокі бої за наш з вами спокій. Чого ж ми сидимо склавши руки. Ми ж не байдужі, нам не все одно. Ось, наприклад, Павло Шапошніков. Він і справді патріот. Побувавши в зоні АТО, побачивши все на власні очі та відчувши всі ті складнощі, котрі щоденно переносять наші з вами співвітчизники, він не опустив рук. Маючи колосальний досвід в машинобудівній сфері промисловості, запропонував використати машинобудівний потенціал області на благо армії та розробити нову десантно-штурмову машину для наших хлопців, які зараз захищають кордони нашої держави. Була зібрана відмінна команда інженерів та офіцерів з досвідом АТО.

В результаті ми отримали відмінну заміну закордонній техніці, яка не з дешевих, особливо зараз. Також, окрім забезпечення передової першокласною технікою, ми отримуємо часткове вирішення проблем зайнятості та поповнення місцевого бюджету.

Машина захищена бронею, здатною захистити екіпаж та двигун від обстрілу крупнокаліберного кулемета, а також витримує вибух фугасу. Зараз ДШМ пройшла перші випробування «вогнем» та показала відмінні результати. Автомобіль зазнав обстрілу вітчизняними боєприпасами 7,62×39, а також патронами 7,62х51 NATO. У результаті випробувань перший боєприпас не зміг пробити навіть зовнішній захисний екран бронемашини, другий був затриманий основним шаром броні.

Експериментальний зразок машини створюється волонтерами за власні кошти. Шодо вартості такої машини, то вона становитиме приблизно 800 тис. грн. В порівнянні, імпортні аналоги з такими ж технічними характеристиками коштують 40-45 млн. грн. за одиницю.

Павло Шапошніков не схотів сидіти вдома та чекати дива. Він зробив свій внесок в нашу перемогу. І на цьому не зупиняється. Тому ми повинні слідкувати його прикладу та докладати зусиль для приближення довгоочікуваного миру.