Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Президент в Сумах получил “благодарочку” и предупреждение не вступить “в покращення” (видео)

1,016

Акция “Хвашизм не пройдьот!” в Сумах 4 июня. По данным пресс-службы Сумской областной организации ВО «Свобода», «метою акції було привернути увагу громадськости до того, що чинна влада замулює очі громадянам вигаданими проблемами, відводячи увагу від своїх реальних злочинів».

 

Вот как описана акция на сайте организации: «Активісти зібралися біля дитячої футбольної школи “Барса”, до якої мав завітати Президент. Під гасла “Хвашізм не пройдьот!” та “Геть фашистів-“регіоналів”!” активісти зустріли кортеж Януковича. Учасники акції були вдягнені у спортивні костюми, з натяком на так званих “спортсменів-журналістів”.

 

“Цим одягом ми хочемо показати те, що представники чинної влади, вигадуючи проблеми у державі, на кшталт “різкої активізації фашизму”, намагаються замулити нам очі та зробити з нас бидло, яке за помахом руки виконуватиме волю “хазяїна”. Достатньо згадати напади на журналістів типових “регіоналівських” “бидло-активістів” у спортивних костюмах під час акції “Вставай, Україно!” 18 травня у Києві”, – зазначила виконувачка обов’язків голови Сумського міського осередку ВО “Свобода” Юлія Левченко.

 

Під час акції протесту навпроти мітингувальників з’явилися молодики з прапорцями Партії регіонів, які кволо почали скандувати “Хвашизм не пройдьот!”. На це учасника акції протесту відповіли їм тим самим гаслом. Після цього спантеличені “регіонали” зникли з поля зору».