Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Помер почесний громадянин Білопілля

354

У Білопіллі Сумської області проводжають у останню путь почесного громадянина міста Білопілля, письменника, поета, прозаїка, журналіста, композитора, члена Національної Спілки журналістів України, члена Національної музичної Спілки України, члена Національної Спілки письменників України, лауреата багатьох республіканських та обласних конкурсів і фестивалів самодіяльної народної творчості, лауреата літературних премій ім. А. Головка та О. Олеся Головченка Івана Петровича.

Його серце перестало битися 29 листопада на 82-му році життя.

Головченко Іван Петрович народився 4 серпня 1941 року в с.Високе Охтирського району Сумської області – автор 11 романів: «Обійми привида», «Агонія», «Пересторога», «Злочин без покари», «Білий лебідь дитинства», «Калинова гіркота», «Перехрестя добра і зла», «У пошуках істини», «У ореолах сяйва і пітьми», музичної збірки «Мить і вічність нам не повінчати». Залишилася незакінченою друга частина роману письменника «Закодований цейсвіт».

Творчі здобутки Івана Петровича не раз були відзначені урядовими нагородами – Почесною грамотою Президії Верховної Ради України у 1973 році, орденом «Знак пошани» у 1986 році, Почесною грамотою Міністерства культури України у 2018 році, його ім’я занесене в «Енциклопедію Сучасної України» та енциклопедичний довідник «Сумщина в іменах».