Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Підпільний алкоцех ліквідували на Сумщині (Фото)

437

Три тони браги та більше півтони самогону вилучили працівники Глухівського відділу поліції у 51-річного жителя райцентру. Окрім того, у квартирі чоловіка виявили два самогонні апарати та близько тисячі пачок цигарок.

Як встановили дільничні офіцери поліції, чоловік займався самогонництвом чи не в промислових масштабах. З його квартири були вилучені десятки пластикових ємностей з закваскою та саморобною горілкою, два апарати для її вигонки та 830 пачок цигарок. Аби вивезти вилучене, правоохоронцям довелося двічі застосувати міні-вантажівку.

Усі виявлені речовини в подальшому будуть знищені. Що стосується самого власника «самогонного цеху», то працівники поліції склали адміністративний протокол за статтею 176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) КУпАП, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Працівники поліції звертаються до громадян з закликом не залишатися осторонь проблеми самогоноваріння і сповіщати на спецлінію «102» про всі відомі їм «самогонні точки» та про осіб, які займаються самогоноварінням. Кожна така інформація буде ретельно перевірена, а винні – притягнуті до відповідальності.