Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Пасхальне послання преосвященнійшого Мефодія єпископа Сумського і Охтирського

144


Дорогі брати і сестри у Христі!
Христос Воскрес!

“…Царство Небесне силою здобувається,
і хто докладає зусилля, здобуває його” (Мф.11:12-13)

“Увійдіть всі в радість Господа свого…Багаті й убогі разом веселіться…, нехай ніхто не засмучується гріхами, бо прощення з гробу засяяло” (Іван Золотоустий).
Радість наша в день Воскресіння Христового – повна і чиста. Адже ж ми віримо, що ми викуплені пречистою кров’ю Сина Божого і примирені з Богом Його смертю і воскресінням і ми вже не є дітьми гніву Божого, а діти Божої любові “наслідники Божі і співнаслідники Христові” ( Рим: 8:17)
Чому ж так могутньо діють на душі й серця християн ці слова: “ХРИСТОС ВОСКРЕС!”? Сила і могутність впливу їх в тому величезному значенні, яке для нас має подія Воскресіння Христового, бо воно є завершенням нашого спасіння і печать нашої віри в Христа: “Христос воскрес, і ми воскреснемо”, навчає апостол Павло.
На свято Воскресіння Христового нехай залишаться в минулому всі образи і зневаги, ненависть і ворожнеча. Нехай тісніше з’єднає нас Господь навколо ідеї розбудови Української держави та Української Помісної Православної Церкви.
Сердечно поздоровляю Вас, з Пасхою Христовою. Молитовно бажаю рясно насолодитися духовною радістю Воскресіння Христа Спасителя та запрошуємо Вас з родиною та Ваших друзів на святкові богослужіння у Свято-Воскресенському кафедральному соборі:
23 квітня (субота)- 900 – Божественна Літургія з освяченням пасок 2200 – Читання Діянь Святих Апостолів,
2330 – Опівнічна
24 квітня (неділя) – 0000 – Пасхальний Хресний хід,
200 – Пасхальна Божественна Літургія,
400 – Освячення пасок.
Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах життя дарував (тропар свята).
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З молитвою за Вас і Вашу родину,
єпископ Сумський і Охтирський + Мефодій
Пасха Христова року Божого 2011-го місто Суми