Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Партизанські мільйони

98


Уряд виділив Сумщині 26 мільйонів гривень на підготовку до святкування Дня партизанської слави і 70-річчя від початку партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни

22 вересня, у День партизанської слави, Путивль стане місцем загальнодержавних урочистостей. Зараз у місті повним ходом триває широкомасштабна підготовка. Про це повідомив перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев, який провів у Путивлі робочу нараду. Уряд виділив Сумщині 26 мільйонів гривень на підготовку до святкування Дня партизанської слави і 70-річчя від початку партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни. Від чіткої координації дій влади, проектантів, будівельників, залежить імідж області як сторони, що приймає гостей. Путивль чекає делегації з кількох країн, планується провести цілу низку заходів високого патріотичного звучання.
За словами О.Бояринцева, велику допомогу у ході підготовки до святкування надає народний депутат Андрій Деркач, який разом з губернатором Сумщини Юрієм Чмирем входять до оргкомітету на рівні держави.
Наразі у Путивлі триває капітальний ремонт майдану Перемоги, благоустрій території біля пам’ятників С. А. Ковпаку і С. В. Руднєву і ремонт самих пам’ятників. У знаменитому Спадщанському лісі ремонтують музей партизанської слави і музей зброї та військової техніки, майже закінчено капітальний ремонт дороги. Також відновлюється дорожнє покриття ще кількох доріг у самому місті. Крім того, кошти виділені і іншим районам, зокрема С.-Будському – на ремонт меморіального комплексу у парку Мирщина.