Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Партія ОПЗЖ на Сумщині працювала на «русский мир»

198

Протиправну діяльність Охтирського осередку забороненої нині в Україні партії ОПЗЖ, викрили співробітники Державного бюро розслідувань.

Працівники Державного бюро розслідувань у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом колабораційної діяльності секретаря Охтирської міської ради, членкині партії ОПЗЖ, виявили в Охтирці приміщення, у якому ховали пропагандистську літературу та іншу атрибутику партії.

За отриманою інформацією, після того, як регіональний офіс партії був зруйнований у ході наступу російських окупантів, місцеві активісти ОПЗЖ почали «рятувати» майно. Речі перевозились у приміщення, яке належить колишньому правоохоронцю — депутату Охтирської міської ради від ОПЗЖ.

Під час обшуку працівники ДБР виявили:
➡ пропагандистські газети та листівки;
➡комп’ютерну техніку, мобільні телефони, блокноти з чорновими записами із доказами протиправної діяльності;
➡ посвідчення помічників народного депутата України.

Крім того, встановлено, що місцеві партійці ОПЗЖ під час повномасштабного наступу окупантів, відкрито пропагували «русский мир», закликали підтримувати дії країни-агресора та допомагати окупантам.
Зокрема, секретар Охтирської міської ради, представниця партії ОПЗЖ, у соціальних мережах та інтерв’ю публічно висловлювалася на підтримку окупації України.

Досудове розслідування за фактами колабораційної діяльності триває.