П’яний сумчанин за кермом порушував комендантську годину
Патрулюючи проспект Свободи у Сумах патрульні зупинили автомобіль Peugeot 206, водій якого порушував вимоги комендантської години.
Під час перевірки документів патрульні виявили у 28-річного водія ознаки алкогольного сп’яніння. Він пройшов огляд на місці зупинки за допомогою алкотестера. Результат виявився позитивним — 1, 08 проміле, що у понад 5 разів перевищує допустиму норму.
На чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Від керування автівкою його відсторонили.
Санкція ч. 1 ст. 130 КУпАП передбачає штраф у розмірі 17 000 гривень із позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
