Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Орденом «За мужність» нагороджено жителя Сумщини. Посмертно

468

Замість Євгена Керечанина, який загинув у березні минулого року, нагороду отримували його батьки

Війна на Сході України забирає кращих, цвіт нації; героїв, які повстали на захист рідної держави за першим покликом, без роздумів за своє життя. 21 березня 2019 року село Деркачі на Недригайлівщині попрощалося зі своїм земляком Євгеном Керечаниним, який поклав своє молоде життя на вівтар боротьби за незалежність України. Йому назавжди залишиться 21: 18-го березня близько 10 години ранку поблизу населеного пункту хутір Вільний Попаснянського району Луганської області він отримав смертельне кульове поранення від пострілу ворожого снайпера. Попереду у нього було ціле життя, яке він дуже любив і багато чого хотів встигнути зробити, але підлі вороги позбавили життя справжнього українця, безстрашного та хороброго, гідного нащадку запорізьких козаків.

Народився Євген в селі Деркачівка в звичайній сім’ї сільських трударів. Рано розпочав допомагати свої батькам у веденні господарства. Після закінчення школи Євген поступив на навчання до ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» з мрією стати слюсарем з ремонту автомобілів і водієм. Після навчання був призваний на строкову військову службу та в процесі служби вирішив пійти до лав Збройних Сил України на контрактну службу, помінявши тихе та спокійне життя сільського трударя на професію захисника – воїна. Службу проходив в зоні ООС (АТО) на території Донецької та Луганської областей, в найгарячіших точках, де вела бойові дії 54-а окрема механізована бригада.

Ніщо не замінить сина невтішним батькам-пенсіонерам Миколі Миколайовичу та Оксані Іванівні. Але світлі пам’ять та повага людей залишаться навічно у серцях близьких та земляків. У 2019 році було відкрито пам’ятний знак у місті Недригайлів, присвячений загиблим землякам, на ньому є ім’я і Євгена Керечанина. Ось і зараз до села прибули представники Сумського обласного та Недригайлівського районного військових комісаріатів, районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування з метою віддати належну шану герою та вручити батькам орден “За мужність» ІІІ ступеню”, яким нагороджено їх сина(посмертно) за безстрашність і хоробрість проявлену в боротьбі з ворогами Вітчизни та покласти квіти до могили воїна-захисника.

Герої не вмирають – вони йдуть у вічність!

Ігор Скібчик
Фото автора