Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Олександру Кулику присвоїли звання “Почесний громадянин м. Суми”

319

Депутати Сумської міської ради під час XXXI сесії 14 грудня 2022 р. ухвалили рішення про присвоєння заслуженому тренеру України Олександру Кулику, який загинув на початку березня в боях під Низами, звання “Почесний громадянин м. Суми”. Відповідний проєкт рішення депутатський корпус підтримав одноголосно 29 голосами.
“Олександр Кулик дбав про розвиток спорту й усім серцем уболівав за долю міста. Він віддав своє життя, щоб ми могли жити та працювати, продовжувати його справу”, – зазначив очільник громади Олександр ЛИСЕНКО.
Олександр Васильович Кулик народився 24 травня 1957 р. у місті Середина-Буда. В 1979 р. закінчив навчання у Київському державному інституті фізичного виховання. Підготував олімпійського чемпіона з велоспорту Олександра КИРИЧЕНКА та срібного призера Олімпіади Олександра ФЕДЕНКА. Працював директором комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Україна”.
З початком російського вторгнення в Україну приєднався до підрозділу ТрО ЗС України. Загинув 1 березня 2022 р. у бою з російськими окупантами поблизу селища Низи.

Панорама, №42, Наташа Акулова