Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Олександр Лисенко судиться з Сумською міськрадою і депутатами

756

Відбулося підготовче засідання по справі Олександра Лисенка, який оскаржує рішення сесії Сумської міської ради про висловлення йому недовіри та дострокове припинення його повноважень і просить суд поновити його на посаді міського голови та стягнути зарплату за час вимушеного прогулу.

Головував у адміністративному засіданні голова суду Сергій ВОЛОВИК. Нагадаємо, 31 січня за висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Лисенка проголосували депутати СМР: 28 з 28 присутніх депутатів шляхом таємного голосування.

Сторона позивача вбачає в діях депутатського корпусу неправомірні дії, адже, на думку захисників Олександра Лисенка, Артем Кобзар, який зараз виконує функції секретаря міськради, не є легітимним секретарем, бо його попередник Олег РЕЗНІК лише увільнений від роботи у зв’язку із мобілізацією до ЗСУ, а не полишив цю посаду.

З огляду на необхідність вивчення нових документів-доказів, суд оголосив перерву у підготовчому засіданні до 1 травня, аби виконавчий комітет та міська рада, за клопотанням позивача, надали додаткові документи.

Наташа Акулова,
Панорама №16-2024