Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Нічна пожежа на Сумщині. Врятовано 2 людини

238

Надзвичайна подія трапилася у с. Чаплище, що на Путивльщині. Там вночі горів приватний жилий будинок. У поліцію з проханням про допомогу звернулася господиня оселі. Жінка повідомила, що посеред ночі до неї у будинок увірвався п’яний незнайомий чоловік, виштовхав її на двір і підпалив хату.

Діставшись місця пригоди, патрульні поліцейські Михайло Прасолов та Владислав Лук’яненко виявили палаючий будинок, всередині якого знаходився чоловік. Поліцейські кинулися гасити полум’я і рятувати чоловіка. Жінка ж самовільно увійшла у будинок, що горів, аби забрати свої документи. В результаті, поліцейським довелося рятувати і її.
На жаль, врятувати оселю, яка була зроблена з дерева, не вдалося, а от люди не постраждали.

Пізніше стражі порядку з’ясували, що чоловік приїхав до с. Чаплище з с. Клепали у гості до приятелів, з якими пиячив, потім посварився і його вигнали. Він пішов шукати прихисток і зайшов до помешкання незнайомої жінки. Пояснити, навіщо спалив чужий дім, винуватець не зміг.

За фактом нічної пожежі поліцією Сумської області відкрито кримінальне провадження, ведеться слідство. Винуватцю загрожує до 10 років позбавлення волі.