Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Незабаром у Сумах стартує навчання у «КіноТеатрі»

130

Презентація Творчої Лабораторії «КіноТеатр» відбулася нещодавно. Це перша у нашому місті подібна навчально-мистецька формація, яка «прописалася» в освітньому центру New Learning (м.Суми, вул. Супруна 11).

Першим до присутніх звернувся письменник та сценарист Євген Положій. Звичайно, для сум’ян він давно відомий як засновник, видавець газети «Панорама» та громадський діяч.

Євген Положій розповів про основну ідею створення Творчої Лаболаторії «КіноТеатр». Він зазначив, що нині вітчизняне кіновиробництво все впевненіше розвивається й потребує професіоналів: сценаристів, монтажерів, операторів, режисерів, каскадерів, акторів та ряду інших спеціальностей.

«Під час навчань відбуватиметься знайомство із світом кіновиробництва, де, до речі, платять непогані гроші. Ви матимете змогу спробувати свої творчі сили та власноруч створити «короткий метр», де учасники нашої лабораторії будуть самі писати сценарії, знімати відео, монтувати та бути акторами. Я ж буду відповідальним за курс сценарного мистецтва», – пояснив один з майбутніх викладачів та передав слово колезі Олександру БАБУРОВУ, котрий має успішний досвід роботи з театральними колективами, у царині радіожурналістики й буде опікуватися усім навчальний процесом.

«Ви матимете змогу отримати практичні навички ряду кінопрофесій, які стануть вам стануть в нагоді у подальшому житті. Головне – стати самими собою. Тільки обов`язково талановитими та затребуваними! Спробуємо відкрити своє покликання у всіх, хто прийде на наш курс. Я спробую навчити мислити творчо. Або розвинути вже надане з народження таке мислення», – розповів Олександр Бабуров.

Вже незабаром, 7 жовтня поточного року, у Творчій лабораторії «КіноТеатр» пролунає перший дзвінок й розпочнеться подорож та знайомство із цікавим та безмежно захоплюючим світом кіновиробництва.

Довідка
Євген Положій – письменник (романи “Потяг”, “Іловайськ” та інші) та сценарист, автор сценаріїв до документального фільму “Родинна справа” (2019) та художнього фільму “Кордон” (у виробництві)
Олександр Бабуров – театральний режисер, володар Гран-Прі та переможець міжнародних та всеукраїнських теле- радіоконкурсів. Лауреат всеукраїнської премії ім. І. Франка.