Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Нет-диктатуре! Нардеп от Сум призывает самоорганизовываться

903

Нардеп от Сум Олег МЕДУНИЦА считает, что вчера мы «лягли спати в державі з назвою України, а прокинулись в країні беззаконня і диктатури». Нардеп считает, что этой власти необходимо дать отпор, а для этого необходимо создавать группы самообороны.
«Учора влада на чолі з Віктором Януковичем, зрадивши мільйони українців, відмовилась від підписання асоціації з Європою. Сотні тисяч людей по всій Україні стояли на майданах і вимагали лиш одного – підписати асоціації з Європою, проте Янукович вирішив в Україні диктатуру.
Найстрашніше сталося вночі. На Майдані Незалежності в м. Київ 3-х тисячна армія бійців «Беркуту» з особливою жорстокістю і цинізмом розігнала людей, які протестували. Били всіх: і хлопців, і дівчат, і старих. Вчора ми з вами лягли спати в державі з назвою України, а прокинулись в країні беззаконня і диктатури.
Режим Януковича перейшов межу. Він буде боротися до останнього. Йому все одно, яка буде реакція західних політиків.
Шановні земляки, ми маємо самоорганізовуватися. Спільно з громадськими організаціями, активною молоддю та політичними партіями ми маємо дати відсіч цій злочинній владі. Протидія режиму Януковича може бути ефективною лише тоді, коли вона добре організована.
На даний момент я закликаю активних сумчан створювати групи самооборони. Якщо ви хочете діяти в координації зі мною тримайте зв’язок з моїми помічниками (телефони: 0662330120 – Микола, 0669901393 – Андрій. Такі групи мають бути мобільними і автономно забезпеченими, складатися із фізично здорових чоловіків. Готових на відносно довгий час перебувати в столиці. Важливий аспект – такі групи мають складатися з людей, яких ви особисто знаєте, щоб не допустити провокаторів. Слідкуйте за моїми повідомленнями в соцмережах», – написал на своей странице в фейсбуке нардеп от Сум Олег МЕДУНИЦА.