Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Наші на подіумі. Сумчанка претендує на міжнародний подіум (Фото)

236

Дизайнер з Сум – претендентка на перемогу у міжнародному конкурсі молодих дизайнерів New Fashion Zone

Конкурс NFZ – це 5 років роботи, 5 конкурсів, 1678 заявок, 512 учасників, 217 фіналістів-дизайнерів з 17 країн. Конкурс – центр розвитку молодих дизайнерів, він дає можливість новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди.

Ідея колекції дитячого одягу МILA від Оксани ГРИЦЕНКО в створенні образу мрійливих маленьких принцес напередодні свят, особливо казкових новорічних і різдвяних. Творчим джерелом такого образу послужили поєднання філософії фешн-стилю «бохо» і романтики. Фешн-стиль «бохо» закладений в основних якостях одягу: він зручний, виконаний з натуральних тканин, зберігає свободу рухів та температурний комфорт.

Створення колекцій для фіналу стало можливим завдяки проекту fashion-менторства від NFZ, в який потрапили всі фіналісти. У ньому fashion-експерти діляться своїм професійним досвідом, допомагають конкурсантам розвинути навички і якості дизайнера, адаптуватися до професії і виробити високі стандарти роботи.

«Моделі колекції розроблені в єдиній стилістиці. Її вдало підкреслюють аксесуари та взуття. У колекції були використані тільки натуральні матеріали: льон для суконь, кашемір для пальто і жилетів, бавовна для підкладки верхніх виробів, в’язане полотно для гетр і фетр для валянок», – пояснила виконавчий директор New Fashion Zone, ментор сумскої дізайнерки, Юлія ПОРЯДІНА-ГРИВНАК.

Оксана Гриценко викликала справжне захоплення автентичною колекцією на кастингу конкурса. Його фінал відбудеться 20 вересня у Києві

Фінал конкурсу – це третій етап змагання, де фіналісти кастингу конкурсу продемонструють міжнародному журі свої навчальні колекції з шести луків. Журі визначить переможців у кожній з номінацій. Переможців чекає багато призів від наших партнерів, зокрема комп’ютерна, промислова машинка від компанії Softorg. А також грант на розробку стратегії просування від проекту БУДЬ в UA.