Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Народний депутат України Олександр Волков відстояв для Сумщини 11 млн. грн.

1,108

Народні депутати України Олександр Волков, Андрій Деркач та Ігор Молоток переконали членів Бюджетного Комітету Верховної Ради України виділити більше 11 млн. грн. для фінансування соціальних об’єктів Сумщини.

Вчора, 26 березня на засіданні бюджетного комітету Верховної Ради України було винесено перелік соціально значущих об’єктів з різних областей України, які потребують невідкладного фінансування. Заступник голови бюджетного комітету, депутат – мажоритарник по 158-му виборчому округу Олександр Волков ознайомив членів комітету із об’єктами Сумщини. «Я бачив на власні очі, якої саме допомоги потребують жителі цих населених пунктів. Я вислухав кожного свого виборця, знаю, що йому болить і куди саме потрібно направляти бюджетні гроші. Кошти держави повинні працювати на людей, а хто, як не депутат-мажоритарник краще за інших знає потреби своїх виборців?» – зазначив у коментарі Олександр Волков. На засіданні він відстояв додаткове фінансування для Сумщини у розмірі більше 11 мільйонів гривень. Кошти мають надійти в Сумську область вже найближчим часом і будуть спрямовані на капітальний ремонт та будівництво наступних об’єктів:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заслуговує на увагу той факт, що депутат-мажоритарник від міста Суми Олег Медуниця участі в обговоренні додаткового фінансування Сумщини не приймав, так як на засідання Бюджетного Комітету він взагалі не з’явився і жодних пропозицій щодо фінансування об’єктів розташованих в м. Суми не надав .

Прес-служба