Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Нардеп Игорь Васильев встретился с силовиками на округе в Сумах (фото)

481

Избранный в округе №158 (часть Заречного района г. Сумы, Белопольский, Краснопольский и Сумский районы) нардеп Игорь Васильев встретился с руководством нацполиции и прокуратуры в области. Об этом он написал на своей странице в фейсбуке и выложил фото.
«Зустрівся з керівництвом правоохоронних органів Сумщини!
З начальником ГУ Національної поліції в Сумській області Русланом Пинягою обговорювали:
стан розкриття кримінальних правопорушень;
криміногенну обстановку в Білопільскому, Краснопільскому та Сумському районах Сумської області та місті Суми;
розвиток кадрового потенціалу та кадрові рішення в органах НПУ;
проблеми, які існують у поліції та подальші шляхи їх вирішення.
З Ігорем Сидоренко (в.о. прокурора Сумської області) говорили про вплив на органи прокуратури нового Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури”, проблематику, яка може виникнути та подальші можливі зміни до законодавства.
??P.S. Реформа прокуратури, яка запроваджується цим Законом, зокрема, передбачає нову структуру органів прокуратури, що має включати Офіс генерального прокурора, обласні та окружні прокуратури. Крім того, встановлюється, що прокурори, які на день набрання чинності Законом займають посади прокурорів у ГПУ, регіональних, місцевих, військових прокуратурах, можуть бути переведені на посади в Офісі генпрокурора, обласних чи окружних прокуратурах лише після успішного проходження ними атестації», – написал он.
Напомним, Игорь Васильев избран нардепом на выборах в 2019 г. Он входит в депутатскую фракции ПП «СЛУГА НАРОДА», член Комитета ВР по вопросам по вопросам цифровой трансформации.