Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Начальник Сумської військової районної адміністрації привітав захисників

1,400

Шановні земляки!
Вітаю вас з днем захисників та захисниць України!

До відзначення такого дня Україна йшла довгим та тернистим шляхом. Після російської анексії Криму та початку воєнних дій на території Донецької і Луганської областей постала нагальна потреба у вшануванні на загальнодержавному рівні пам’яті про всіх, хто впродовж століть боровся і виборює державний суверенітет України. Державне свято День захисників і захисниць України встановлено Указом Президента України від 14.10.2014 року. Датою свята не випадково обрали 14 жовтня, адже у цей день відзначають День українського козацтва, символом якого є Пресвята Богородиця, та річницю створення Української повстанської армії. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, адже символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Саме з козацького роду вийшли діячі визвольного руху та національного відродження України, відомі у всьому світі. Навіть в часи поневолення іноземцями козаки були справжніми захисниками рідної країни, оборонцями віри, моралі та державних традицій. Й донині зразком доблесті і відданості Україні є нащадки козаків, які продовжують кращі традиції наших предків.

Пресвята Богородиця вважається покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Шановні, прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та Покровом Пресвятої Богородиці! Сердечно бажаю вам, гідні нащадки великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух героїчних попередників, наснаги на успішні дії на користь неньки України, впевнено стояти на варті безпеки і спокою нашої держави, захищати свій народ від гніву і втручання ворогів та продовжувати виховувати у собі силу волі і мужність, проявляти відвагу і героїзм!

Нехай єднає нас незгасиме світло віри і добра та допомагає вистояти і перемогти у цей нелегкий для країни час високе покровительство Пресвятої Богородиці!

Начальник Сумської військової районної адміністрації
Руслан СІРЕНКО