Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Начальник Сумської ОВА звернувся до мешканців області

80,229

Володимир Артюх доповів військову ситуацію у Сумській області, а також запевнив, що і військові, і захисні споруди готові до оборони області

«Відбулося розширене засідання Ради оборони Сумської області, на якому було присутнє керівництво Сил безпеки та оборони нашої країни, – розповів очільник ОВА. – Була проведена детальна оцінка ситуації на кордоні, на лінії зіткнення щодо готовності відповідних оборонних рубежів, готовності сил безпеки та оборони до можливих дій ворога на Сумському напрямку. За висновками засідання Ради оборони сьогодні у ворога немає ударних угруповань, для здійснення наступальних дій».

Він підкреслив, що Сили безпеки і оборони, які сьогодні знаходяться на території Сумської області, готові до будь-яких викликів ворога. «Готовність була перевірена відповідним керівництвом, уже намічені відповідні заходи щодо удосконалення, підвищення готовності оборонних рубежів. Також продовжуються заходи евакуації з прикордонних громад і населених пунктів, їхня своєчасність і забезпеченість відповідними матеріально-технічними засобами», – сказав Володимир Артюх.

Щодо питання енергетичної безпеки області, то начальник Сумської ОВА зазначив, що Сумщина, як і інші регіони України, потерпає від дефіциту електроенергії, що існує після нанесених ракетних та авіаційних ударів ворога. В області введені графіки погодинних відключень і сьогодні всі структури критичної інфраструктури, забезпечення життєдіяльності, мешканці нашого регіону знають про ці обмеження і дотримуються необхідних правил щодо енергоощадження.

Також в області розгорнуті Пункти незламності, підготовлені і забезпечені до роботи аварійні джерела живлення.