Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах малювали корупцію фарбами (фоторепортаж)

191

Такий незвичний формат обрали для того, щоб обсудити важливі і складні питання судової, виборчої та антикорупційної реформ. Організатори “Галереї реформ: Громадяни творять зміни”, що відбулася 13 листопада, ГО “Смарт Медіа” за участі Національного антикорупційного бюро України.

Представник НАБУ Юрій Кравченко відзначив, що на сьогоднішній день найпроблемнішою сферою в питаннях корупції є закупівлі і власне розпорядження бюджетними коштами. Питанням: “як же боротися з цією корупцією?” залишається відкритим. З представником ГО “Бюро аналізу політики” Віктором Бобиренко говорили про мотивацію українців, які йдуть у депутати.

Можна зробити висновки, що “понти” і привілеї роблять свою справу. Про важливість фінансування політичних партій з держбюджету і результативність використання коштів дискутувати з Марією Солодухою з ВГО “Інститут Республіка”. А от про результативність судової реформи сперечалися з членом Громадської ради доброчесності Романом Сухоставцем. Він назвав чотири судові справи щодо корумпованих сумських суддів одним із плюсів цієї реформи.

Фото автора