Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині зупинили двох сп’янілих керманичів двоколісних транспортних засобів

122

Першого водія мотоциклу Spark інспектори зупинили на вулиці Привокзальній. Чоловік порушив ПДР, тож патрульні зупинили його для профбесіди. Та водій, як встановили вартові порядку, не мав із собою документів на право керування. Натомість у нього були явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Від освідування 56-річний керманич категорично відмовився. Тож на нього вартові порядку склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) та ч. 1 ст. 130 (Відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особою, яка керувала з ознаками сп’яніння) КУпАП.

Іншого водія на скутері Yamaha вартові порядку зупинили за порушення ПДР, патрулюючи автодорогу Н 12 “Суми — Полтава”, у місті Охтирка. 26-річний чоловік взагалі керував мототранспортом без посвідчення водія відповідної категорії. Він теж мав ознаки сп’яніння та погодився пройти освідування в присутності свідків. Результат виявився позитивним — 0, 83 проміле. На водія інспектори склали адмінматеріали за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора), ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом без права керування) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Обох керманичів від керування транспортними засобами відсторонили.