Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині затримали мисливця-браконьєра (Фото)

435

Браконьєра, який незаконно застрелив дикого кабана, виявили під час рейду працівники Державної лісової охорони ДП «Роменське лісове господарство» разом із членом ревізійної комісії УТМР між селами Садове та Піски Роменського району.

У браконьєра знайшли карабін з прицілом нічного бачення й глушником. Також виявили маскувальний одяг та стілець із саморобним пристроєм для тримання рушниці.

Доки зловмисник полював на дичину, поблизу лісу стояла автівка голови районного товариства мисливців і рибалок Станіслава Бяласа. Разом із ним у салоні перебував єгер Сергій Явтушенко. Про це розповів інженер охорони й захисту лісу ДП «Роменське лісове господарство» Микола Лущан.

Сам браконьєр — теж єгер. Його ім’я — Олександр Маценко. Спочатку говорив, що також гнався за зловмисником. Потім пропонував працівникам лісової охорони «розійтися мирно», просив зателефонувати Станіславові Бяласу, мовляв, він усе «розрулить». Та замість цього лісівники набрали «102».

По приїзду правоохоронців виявили й застреленого кабана. Усі знахідки поліцейські вилучили. 113-кілограмову тушу дикої тварини направлять на експертизу. Відкрито кримінальне провадження.