На Сумщині визначилися три півфіналісти Кубка області

174

Сезон у обласному футболі у розпалі. Після матчів «Кубка ЗСУ», переможцем якого стали футболісти команди «Україна» (Токарі), прийшов час кубкових поєдинків. Після матчів попереднього етапу визначилися всі учасники чвертьфіналів. Три з чотирьох чвертьфінальних матчів Кубка області були зіграні минулими вихідними. У першому матчі зустрілися северинівський «Колос» та «Україна». Ці ж команди грали у фіналі «Кубка ЗСУ», і тоді впевнено перемогла «Україна». І цього разу сильнішими були футболісти Токарів, які дещо скромніше, однак упевнено виграли з рахунком 2:0. Не мав особливих проблем з виходом до півфіналу і глухівський «Велетень», який з рахунком 4:0 переміг ФК «Дружба». А ось ще один поєдинок, в якому зустрілися білопільський “Аграрник- Авангард” та краснопільський “Явіру”, приніс несподіванку. Краснопільські футболісти одержали перемогу з рахунком 3:1 та вийшли до наступної стадії турніру. Отож півфіналістами Кубка вже стали «Україна», «Велетень» та «Явір». Ще один учасник півфінальної стадії кубкового турніру визначиться у протистоянні “Віталії”з Чернечої Слободи та охтирського “Нафтовика”. Саме ці команди грали у минулому сезоні спочатку у вирішальному поєдинку чемпіоната області, а потім і у кубковому фіналі. Тоді двічі сильнішими були охтирчани, який на цей момент є діючими чемпіонами області та володарями Кубка Сумщини. Цей матч довелося перенести у зв’язку з тим, що 3 червня охтирчани проводили перший поєдинок 1/4 «плей-офф» чемпіонату України серед аматорських команд. Вони в гостях зустрічалися з командою «Скала 1911» (Стрий). Матч завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0 – єдиний гол у матчі було забито наприкінці першого тайму. У другій половині гри «Нафтовик» мав кілька нагод забити м’яч у відповідь, але не зміг цього зробити. Натомість охтирчани завершали гру у меншості – за другу жовту картку на 80-й хвилині був вилучений захисник охтирчан Плечій. Матч-відповідь відбудеться 11 червня, за попередньою інформаціє він повинен пройти у Сумах. Саме у цій грі і визначиться команда. яка вийде до півфіналу аматорського чемпіонату України.
Що ж стосується чемпіонату Сумщини з футболу, то АФСО та представники команд продовжують обговорювати формат, склад учасників та строки проведення змагання. Попередньо, є домовленість по те, що цього сезону чемпіонат повинен пройти у звичному форматі – тобто команди будуть поділені на вищу та першу ліги.