Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині виявлено боєприпаси часів Другої світової війни

63

На кладовищі в селі Стецьківка Сумського району, на відстані 1 км від житлових будинків місцеві жителі знайшли мінометну міну калібру 120 мм часів Другої світової війни.

А в селі Кудряве Охтирського району, під час проведення земляних робіт на території власного господарства, місцева жителька дістала з ґрунту іржаву мінометну міну калібру 82 мм та повідомила про знахідку рятувальників. Ті ж, оглянувши території поля неподалік, знайшли ще одну мінометну міну такого ж калібру та 76-ти міліметровий артилерійський снаряд.

На місцях виявлення боєприпасів виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України.
Поліція нагадує громадянам, що старі боєприпаси можуть таїти в собі неабияку небезпеку для оточуючих, а тому їх не треба рухати, переміщати, та ні в якому разі не розбирати.

У разі виявлення будь-де зброї, боєприпасів чи інших вибухонебезпечних предметів, важливо відмітити місце знахідки, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.