Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині вирішується питання безоплатного надання паливної деревини

554

Департамент соціального захисту населення Сумської ОДА повідомляє, що тривають робочі наради стосовно забезпечення населення деревиною паливною у рамках ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Порядок дій місцевих органів влади, на які покладена відповідальність за даний проєкт, і досі не визначена, а зима все ближче.

Нагадаємо, Кабінетом Міністрів України підтримано ініціативу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій щодо питання забезпечення населення деревиною паливною та видано відповідне розпорядження про перерозподіл коштів і схвалення необхідних розрахунків.

Витрати на закупівлю та доставлення деревини обласним військовим адміністраціям компенсують шляхом перерозподілу субвенції з державного бюджету.

Змінами передбачено надання можливості обласним військовим адміністраціям Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей, території яких прилеглі до зони проведення воєнних (бойових) дій, забезпечити населення цих територій деревиною паливною на період опалювального сезону.

Розподіл субвенції планується здійснювати пропорційно, відповідно до наданих обласними військовими адміністраціями пропозицій.

Реалізація проєкт буде здійснюватися в межах видатків, передбачених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, в обсязі 562,5 млн. грн.