Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині відновив роботу діагностичний центр

1,046

У Шостці відновив свою роботу діагностичний центр. Правда, тепер він став діагностичним відділенням регіонального клінічного фтизіопульмонологічного медичного центру.

7 грудня відділення відвідав очільник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. За його словами, обладнання, яке воно має, є на Сумщині в обмеженій кількості. Зокрема, сучасний мамограф – єдиний на весь Шосткинський район. Потреба в такому діагностичному відділенні дуже велика.

«Тому було прийнято рішення покрити всі борги, які тут були, укласти договори про надання відповідних комунальних послуг, відкрити штат на 28 одиниць, набрати цей персонал. Тішуся тим, що в більшості тут персонал той, який раніше працював», – сказав Володимир Артюх.

Є проблемні питання. Так, керівник ОВА зазначив, що вийшов з ладу томограф і у наступному році необхідно буде знаходити можливість закупити це медичне обладнання. «Рухатися будемо далі, нарощувати можливості», – підкреслив Володимир Артюх.

Всі послуги діагностичного відділення безкоштовні (необхідно направлення сімейного лікаря).

Міський голова Микола Нога подякував обласній військовій адміністрації за те, що підтримали відновлення роботи діагностичного центру. Він зазначив, що є домовленість про  співфінансування медзакладу.

shostka.info