Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині відкрили пам’ятний знак учасникам АТО/ООС (Фото)

296

За словами голови Краснопільської об’єднаної громади Юрія ЯРЕМЧУКА, з 2014 року близько 300 уродженців Краснопільщини брали участь у бойових діях в АТО/ООС. Шестеро з них загинули. Вони пішли, аби повернутися додому втіленими у бронзі і граніті

Право відкрити пам’ятний знак героям антитерористичної операції, Операції об’єднаних сил було надано учасникам АТО Івану КОРНІЄНКУ та Віталію КАРПОВУ.

Участь у відкритті пам’ятного знаку у Краснопіллі взяв заступник міністра Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон КОЛУМБЕТ, також військові представники громадськості та влади.

Молебень та освячення знаку провів Владика Мефодій Єпископ Сумський і Охтирський.

«Потрібно робити все, щоб майбутнє покоління знало свою історію, пам’ятало про всі криваві події на нашій землі. Від захисників України зараз залежить багато чого, – зазначив Юрій Яремчук. – Я бажаю всім матерям, які виховали захисників нашої України, Сумщини і Краснопільщини зокрема, величезного терпіння і мужності. Я бажаю всім краснопільчанам, які стоять на сторожі миру, здоров’я, злагоди в родинах і благополуччя на нашій українській землі».

Також керівник громади подякував всім, хто долучився до цієї благородної справи, за те, що пам’ятають і вшановують своїх героїв, та вручив Грамоти і Подяки за участь і підтримку в облаштуванні пам’ятного знаку на Краснопільщині.

До речі, відкриття знаку відбулося завдяки ініціативі громадської організації учасників антитерористичної операції та операції об`єднаних сил Краснопільщини, підтримки Краснопільської селищної ради та спільній праці і активності небайдужих громадян.

Після урочистого відкриття знаку відбулася зустріч громадськості і представників влади з ветеранами війни, у Будинку культури Краснопілля говорили про війну і мир, соціальні гарантії та підтримку учасників АТО/ООС і сімей загиблих, військово-патріотичне виховання молоді.