Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині відкрили модульне укриття (фото)

1,475
На території Хухрянського ліцею відкрили нове модульне найпростіше укриття для дітей. Приміщення розраховано на 120-150 людей, повідомляють у Чернеччинській ТГ. За повідомленням адміністрації громади, захисна споруда зможе захистити людей від куль, осколкового ураження, частин зруйнованих будівельних конструкцій та вибухової хвилі під час можливих обстрілів.
Модулі збираються як конструктор; відповідно, можна зібрати дві, три чи більше секцій на більшу кількість людей. Потім конструкція заглиблюється у землю. В укритті є все необхідне: починаючи від комунікацій, завершуючи місцями для сидіння, засобами пожежогасіння, водою та медичними наборами для першої допомоги. Також наявна вбиральня з насосною станцією, Wi-Fi та кондиціонування приміщень.
«Така система «під ключ» коштувала нашому бюджету всього декілька млн. грн, що є дуже приємною ціною за таке якісне та безумовно необхідне, в наші тяжкі часи, сховище. Показуємо своїм прикладом як можна та треба облаштовувати такі укриття. Щиро сподіваюся, що ніколи не буде потреби перевіряти його на міцність, але ми живемо поряд з кордоном, тому треба бути готовими завжди!»- зазначив у своєму зверненні до вчителів Роман Бублик.