Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині відбувся турнір пам’яті боксера Максима Галінічева

96

Відкритий турнір з боксу пам’яті шосткинця, майстра спорту міжнародного класу Максима Галінічева. Він загинув захищаючи Україну в березні 2023.

Максим був віце-чемпіоном Юнацьких Олімпійських ігор (2018), дворазовим Чемпіоном Європи серед молоді (2017, 2018), віце-чемпіоном Європи (2021), багаторазовим чемпіоном України, володарем Кубка України.

На турнірі виступили боксери з Києва, Полтавської та Сумської областей, повідомляє Суспільне.Суми з посиланням на секретаря федерації боксу Сумської області Максима Самотоя.

Представниця Сумщини Вікторія Кайрис (вагова категорія до 60 кг) посіла перше місце та визнана суддівською колегією і відзначена кубком “За кращу техніко-технічну підготовку”.

Перше місце у ваговій категорії 63 кг здобув боксер з Сумщини Григорій Мандрикін, його брат Тихон Мандрикін переміг у ваговій категорії 57 кг. Захар Дзюба (вагова категорія до 80 кг) здобув “золото”.

Другими у своїх вікових та вагових категоріях стали Віктор Велієв, Іван Чирко, Марк Кірюхін, Артур Ступаченко та Едуард Міщенко Едуард.

Павло Гасаев здобув “бронзу”.