Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині вакциновано менше третини жителів області

144
98% з 720 хворих на коронавірус, які проходять стаціонарне лікування у медичних закладах Сумської області, – це не щеплені громадяни. Щеплені громадяни або не хворіють або переносять захворювання в легкій чи безсимптомній формі. Про це розповів на брифінгу щодо епідситуації з поширенням коронавірусної інфекції на Сумщині начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО.

Станом на 6 жовтня на Сумщині вже щеплені 209 615 осіб, а це 23,6% від усього населення. Загальнодержавний показний складає 21,5%, тобто Сумщина активно бере участь у вакцинальній компаній. Повний цикл вакцинації у нас завершили 169 858 осіб і загалом в області проведено 381 175 щеплень. За останню добу щеплена 3631 особа. Продовжує працювати вісім центрів масової вакцинації. В області працює 136 пунктів щеплення і 28 мобільних бригад.

Також Сергій Бутенко підкреслив, що серед тих, хто помер від ускладнень коронавірусної хвороби на Сумщині, немає жодного вакцинованого. Було зафіксовано два випадки несприятливих подій після самої вакцинації, втім після детального розбору було з’ясовано, що вони не були пов’язані з вакцинацією.