На Сумщині в аваріях постраждали неповнолітня пасажирка на 84-річний велосипедист
Учора в Овлашах (Роменщина) відбулося зіткнення авто автомобіля Volkswagen Golf та мотоцикла. попередньо. водій легковика не пропустив двоколісник, через що і сталася аварія. У результаті постраждали 18-річний керманич мотоцикла та його 16-річна пасажирка. Потерпілих ушпиталили до медзакладу.
Ще одна ДТП сталася учора увечері в обласному центрі. Попередньо, 84-річний велосипедист, рухаючись на червоний сигнал світлофора, не пропустив керманича авто Chevrolet Aveo, який їхав на зелений. Водій двоколісника також отримав тілесні ушкодження, з якими був шпиталізований. Після надання йому медичної допомоги лікарі відпустили пацієнта додому.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)





