Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині утворили округи після двох заяв в поліцію

81

Поділ на округи в Тростянці завершився двома заявами в поліцію. Члени комісії Тростянецької міської ТВК на першому засіданні не могли дійти згоди щодо поділу міста на округи, через що один з членів комісії ТВК Валерій Партала («Наш край») написав заяву до поліції, а голова ТВК Тетяна Шевченко написала «заяву про вчинення правопорушення» щодо тиску на членів комісії. Після цього, на другому засіданні наступного дня утворили 4 округи.

5 вересня о 12 годині відбулось засідання Тростянецької міської ТВК. На засідання з’явилось 16 членів ТВК.

«Було запропоновано три варіанти поділу округів. Запропонували: Валерій Партала, Валентина Соломахіна та я, як голова ТВК. Перший і другий варіант – на три округи. Вони вирішили об’єднати свої пропозиції, щоб виносилась як одна. Моя пропозиція була розділити на чотири округи. Вони наголошували, що треба поділити мандати, про це свідчить план, який вони принесли», – розповіла спостерігачу ОПОРИ голова Тростянецької ТВК Тетяна Шевченко.

На голосуванні 8 членів комісії проголосувати за 3 територіальні виборчі округи, 8 – за 4 виборчі округи. Комісія знову зібралась о 18:00.

«З’явився ще один член комісії, після чого він прийняв присягу. На голосуванні 10 членів комісії проголосували за 4 округи. Партала написав на мене заяву в поліцію, що ніби документи були неправильно подані», – прокоментувала ОПОРІ голова Тростянецької ТВК Тетяна Шевченко.

У відділі комунікації Нацполіції в Сумській області про написання заяви від Валерія Партали ОПОРІ прокоментували:

«Факт звернення був. Звернення було зарєстровано».

Голова Тростянецької ТВК Тетяна Шевченко написала у відповідь «заяву про вчинення правопорушення», в ній зазначено:

«Партала Валерій Ігорович вчиняв тиск на членів виборчої комісії, погрожуючи окремим членам комісії, зокрема Цьомі Валентині Анатоліївні, якій пропонував взяти мобільний телефон та поговорити з невідомою особою та у разі її відмови від телефонної розмови по телефону погрожував звільненням з роботи».

Фотографію заяви опублікувала Тростянецька місцева газета «Круглий двір».

Зі слів голови Тростянецької ТВК, на наступні засідання деякі члени ТВК не з’являються. Через це комісія не може ухвалити ряд питань, в тому числі і графік роботи комісії.