Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині триває акція «Створюємо ліси разом» (Фото)

92
На базі Великобобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу висадили нові дерева

За словами начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора ЧИГРИНЦЯ, заходи в рамках акції «Створюємо ліси разом» проведені на кожному підприємстві області, до них були залучені представники влади, громадські діячі, школярі, журналісти тощо. Наразі в області створено 80 га лісів створено або 300-400 тис дерев. Але акція на цьому не закінчується. На осінь заплановано створити ліси на площі 221 га.

«Сьогодні ми садимо дерева разом з молодим поколінням – учнями Великобобрицької школи, які є членами шкільного лісництва. Маємо засадити саджанці на площі 0,5 га, – розповів Віктор Чигринець. – Для школярів це і просвітницька акція, адже ми їм розказуємо про роботу наших лісівників, про цінність лісу для нашої планети, про нашу професію – часом складну, але дуже цікаву і корисну».

Також на учасників акції чекав сюрприз – відкриття на території лісництва музею лісу.

З 1 жовтня по всій Україні стартувала акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом». Триватимуть заходи акції до 30 листопада, за умови сприятливих погодних умов для висаджування дерев та саджанців. Будь-яка людина може долучитися до акції та зареєструватися на висадку в обраному лісгоспі. Це абсолютно безкоштовно.

У рамках акції на Сумщині мають висадити 36 тис. га нових лісів, або понад 200 млн дерев. Це дасть можливість досягти в області оптимального рівня лісистості – 20%. Наразі лісистість області складає 17,9 %.